SeniorkiSeniorki: Wracamy ze złotem do Łodzi

Seniorki: Wracamy ze złotem do Łodzi

Seniorki: Wracamy ze złotem do Łodzi

W miniony weekend 23.03.2024 r. odbyły się V Mistrzostwa Polski Kobiet w Rugby 7.

Nasze zawodniczki zagrały w turnieju trzy mecze, które zakończyły się wysokimi zwycięstwami dla nich. W pierwszym spotkaniu nasza drużyna pokonała Atomówkami Łódź 44:0, następnie zmierzyła się z drużyną Klubu Sportowego Rugby Gietrzwałd, ustanawiając wynik 45:7. Mecz finałowy nasze rugbistki rozegrały z zespołem Black Roses Posnania, nie pozostawiły na przeciwniczkach suchej nitki, spotkanie zakończyło się wynikiem 59:0 i dało naszej drużynie awans do najwyższej klasy rozgrywek – Ekstraligi. Na pochwałę zasługuję MVP turnieju Dorota Krawczyk, która przepracowała bardzo ciężko zimę, co było widać gołym okiem. Zapraszamy do śledzenia dziewczyn, bo już 06.04.2024 r. rozegrają drugi turniej Mistrzostw Polski rundy wiosennej.

Jesteśmy ogromnie dumni, że mamy tak utalentowaną sekcję kobiecą. Serdeczne gratulacje dla zawodniczek i całego sztabu szkoleniowego.