Kontakt: budolodz@infocentrum.com lub 42 656 32 25

Rugbyści KS Blachy Pruszyński Budowlani i Master Pharm Budowlani ze zmiennym szczęściem.

Po długiej przerwie w meczach ekstraligi rugby ujrzeliśmy w akcji KS Blachy Pruszyński Budowlani i Master Pharm Budowlanych. Ci pierwsi ulegli w Łodzi Pogoń Siedlce 10:50 (3:19), natomiast ci drudzy pokonali w Krakowie Juvenię 57:3 (19:3).

Na stadionie przy ul. Górniczej podopieczni trenera Przemysława Pietrzaka robili co mogli, ale nie dali rady zajmującym drugie miejsce w tabeli faworytom. Zwłaszcza po przerwie goście zdominowali grę w formacji młyna, co błyskawicznie przyniosło efekt na tablicy wyników. Punkty dla gospodarzy zdobyli: Brzozowski 5 i Hebda. KS Blachy Pruszyński Budowlani: Sawicki, Kinast, Zabokrzycki, Poniatowski, Sądelski, Kiedos, Stolarz, Thelgadze, Losaberidze, Brzozowski, Szczepaniak, Gasik, Bartłomiej Szczukocki, Tarnavski, Wrona oraz: Walczak, Puchalski, Michał Szczukocki, Sawicki, Janowski, Rudenko, Hebda, Zieliński. W następną sobotę KS Budowlani podejmą w Łodzi Juvenię Kraków (15).