Kontakt: budolodz@infocentrum.com lub 42 656 32 25

Sensacyjny transfer. Reprezentant Polski wzmacnia beniaminka.

Beniaminek ekstraligi rugby Blachy Pruszyński KS Budowlani w pierwszym meczu rundy rewanżowej w sobotę o godz. 15 podejmuje na boisku przy ul Górniczej wicelidera Pogoń Siedlce.
Beniaminek ekstraligi rugby Blachy Pruszyński KS Budowlani w pierwszym meczu rundy rewanżowej w sobotę o godz. 15 podejmuje na boisku przy ul Górniczej wicelidera Pogoń Siedlce.


Wiosną łodzianie nie zdobyli punktu, ale potrafili napędzić strachu choćby Arce Gdynia. Zespół walczył ambitnie, dopóki miał siły. Końcówki spotkań decydowały o kilku porażkach. Teraz, żeby siły i kondycji było więcej. KS Budowlani zaczęli przygotowania najwcześniej ze wszystkich zespołów,
W przygotowaniach fizycznych pomógł nam prawdziwy szkoleniowy autorytet Mieczysław Bogusławski mówi trener drużyny Przemysław Pietrzak. Trenujemy trzy razy w tygodniu na boisku i raz indywidualnie w prowadzonym przeze mnie, jako trenera personalnego, P.Power Studio.
Rozegraliśmy sparing z reprezentacją U 20. Skład był niepełny, ale jestem zadowolony ze sprawdzianu, choć przegraliśmy 2:4 w przyłożeniach. Ta wiadomość zaskoczy nie jednego fana rugby. Naszym zawodnikiem został środkowy ataku, reprezentant Polski 28letni Tomasz Gasik, który zagrał 21 spotkań w narodowej drużynie i zdobył 46 punktów. Są też z nami ludzie z Poznania Wojciech Kapustka i Marcin Wrona, po kontuzji wrócił do treningów jeden z najszybszych polskich rugbystów Sebastian „Szaman” Gruszczyński. Szukamy ludzi do formacji młyna. W Polsce jest o to ciężko. Szukamy zatem za granicą. Muszę jednak ich zobaczyć na treningu zanim powiem: tak, niech zostanie w drużynie. Nie zatrudniam na piękne oczy czy prezentacje wideo. Dobry filmik łatwo się daje zmontować. W takim pokazie, ja choć nie jestem wysoki, wygrywałbym piłki w aucie. Wierzę, że trafią do nas zawodnicy, którzy wzmocnią drużynę i pozwolą grać na wyższym poziomie.
aut.: pas