Kontakt: budolodz@infocentrum.com lub 42 656 32 25

„Małe” derby Łodzi dla Budowlanych

W weekend na stadionie KS BUDOWLANI przy ul. Górniczej rozegrane zostały „małe” derby miasta w rugby pomiędzy BBRC i KS Budowlani. Mecz odbył się w ramach eliminacjach mistrzostw Polski kadetów.
Derby wygrali Budowlani Łódź 42:12. Do przerwy gospodarze prowadzili 12:0, ale w drugiej połowie BBRC zdobyło dwa przyłożenia i mecz stał się interesujący i zacięty. Jednak w końcówce meczu Budowlani potwierdzili swoje dobre przygotowanie fizyczne i taktyczne. Mecz podobał się licznie zgromadzonej publiczności, która nagrodziła oba zespoły gromkimi brawami. Składy KS Budowlani: Cisak, Szerment, Pawlak, Madej, Mrożek, Nowak (5p), Zjawiony (5p), Sikora (5p), Dudek, Łaszcz, Deptuła (10p), Kwiatkowski, Puchalski, Patora, Piórkowski (7p), Kretschmer, Szulc (5p), Kowalczyk, Bieliński (5p), Dziedzic, Muras, Owczarek, Włodarczyk, Jach. Trenerzy: Maciejewski, Lewandowski. BBRC: Jelinek, Nowicki, Klimowicz, Gruszczyński, Ciszewski, Bartosiewicz, A. Woźniak, Połeć, Chorąziak, Morawski (2p), Topolski, Syska (10p), Borowski, J. Woźniak, Ignaczak, Śmiałowski, Czernicki, Dobruszek, Łańcuchowski, Kobyłecki, Borończyk. Trenerzy: Grądys, Walczak.